بیوگرافی گروه Little Mix

لیتل میکس (شناخته شده با اسم ریتمیکس) یک گروه دخترانهٔ بریتانیایی است که از چهار عضو تشکیل شدهاست. عضوهای این گروه پری ادواردز، جسی نلسون، لی آن پینوک و جید فیروال نام دارند. آنها در فصل هشتم مسابقه اکس فکتور شرکت کردند. آنها اولین گروه دخترانهای هستند که در این هشت سال برنده اکس فکتور شدند. قبل از اینکه آنها اولین موزیک خود را منتشر کنند آهنگ Cannonball که در اکس فکتور خوانده بودند منتشر شد. که باعث شهرت بیشتر آنها شد. گروه توسط تولیسا کنتوستاولس ساخته شدهاست. در سال ۲۰۱۲ اولین آلبوم آنها عرضه شد. اولین آهنگ این آلبوم با اسم Wings در ماه آگست 2012 منتشر شد.

شروع کار

در سال ۲۰۱۱، پری ادواردز، جسی نلسون، لی آن پینوک و جید فیروال در فصل هشتم مسابقات اکس فکتور از مرحله اول با موفقیت گذشتند. اما در مرحله Bootcamp موفق نشدند. اما توسط داوران موفق شدند تا تبدیل به گروه شوند. در نخست آنها اسم گروه خود را ریتمیکس نامیدند اما بعد از هفته چهارم در مسبقات اکس فکتور، با اسم لیتل میکس به کار خود ادامه دادند. در ۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۱، لیتل میکس اولین گروهی شد که تا هشت سال اخیر وارد هفته هفتم در این مسابقات شد. و در آخر برنده فصل هشتم مسابقات اکس فکتور شدند. برای همین آهنگ فینال آنها در تاریخ ۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۱ با اسم Cannonball منتشر شد. هرچند آهنگ توسط دمین رایس سروده شده بود اما باعث موفقیت زیادی برای لیتل میکس شد.

۲۰۱۲: اولین آلبوم

آلبوم نخست لیتل میکس در تاریخ 19 نوامبر سال 2012 منتشر شد. این آلبوم 12 آهنگ اصلی دارد و 5 آهنگ فرعی دارد که توسط کمپانی Syco پشتیبانی شد.سبک این آلبوم پاپ و ار اند بی است.این آلبوم باعث شد که قدرت گروه های موسیقی دخترانه دوباره بازگردد.آلبوم درحال حاضر در نمودار در کشور استرالیا دهم، ایرلند سوم، نیوزیلند چهاردهم، اسکاتلند پنجم و در انگلستان سوم است. موزیک ویدئو های این آلبوم، آهنگ دی ان ای و وینگز و چنج یور لایف هستند .

در تاریخ 29 سپتامبر 2013 دمی لواتو اعلام کرد که قرار است لیتل میکس، فیفت هارمونی و شر لوید را با خود به تور جهانی اش یعنی Neon Lights ببرد.

پروژههای دیگر

در تاریخ ۳۱ می سال ۲۰۱۲ آنها شروع به نوشتن کتاب اتوبیگرافی خود شدند که در تاریخ ۳۱ آگست سال ۲۰۱۲ منتشر شد توسط انتشارات هارپر کالینز.در تاریخ ۲۰ ژوئن سال ۲۰۱۲ آنها کتاب دوم خود با اسم Ready To Fly را برای پیش فروش گذاشتند.

در تاریخ 29 سپتامبر 2013 دمی لواتو اعلام کرد که قرار است لیتل میکس، فیفت هارمونی و شر لوید را با خود به تور جهانی اش یعنی Neon Lights ببرد.
اعضای گروه

پری ادواردز

پری لویی ادواردز متولد شده در تاریخ ۱۰ ژوئیه سال ۱۹۹۳ (۱۹ سال) است. او در سوت شایلدز بدنیا آمد. مادر او دبی دافی و پدرش الکساندر ادواردز نام دارند. او یک برادر بزرگ تر از خود به اسم جانی دارد. او در حال حاضر با زین مالک از گروه وان دایرکشن،رابطه دارد. در تاریخ 21 آگست 2013 خبر نامزدی ادواردز و مالک تایید شد.

جسی نلسون

جسیکا لویی نلسون متولد شده در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۱۹۹۱ (۲۱ سال) است. او در رمفورد،لندن بدنیا آمد. مادر وی جنیس نام دارد. او دو برادر با اسمهای جوناتان و ژوزف دارد. نلسون قبل از پیوستن به گروه گارسون بودهاست. او بین سال های 2012 تا 2013 با جوردن بانجو رابطه داشت . او در مارس 2013 از دوست خود جدا شد .

لی آن پینوک

لی آن پینوک متولد شده در تاریخ ۴ اکتبر سال ۱۹۹۲ (۲۰ سال) است. او در باکینگ شایر بدنیا آمدهاست. او دو خواهر بزرگ تر از خود با اسمها سارا و سیان لویی دارد. والدین او در سال ۲۰۰۹ از هم جدا شدند. وی قبل از پیوستن به گروه در پیتزا هات کار میکرد.

جید فیروال

جید آملیا فیروال متولد شده در تاریخ ۲۶ دسامبر ۱۹۹۲ (۱۹ سال) است. او در سوت شایلدز بدنیا آمدهاست. مادر او نورما نام دارد. او یک برادر به اسم کارل دارد. او در فصل پنجم و هفتم مسابقات اکس فکتور شرکت کرد اما در آخر تنها به مرحله Bootcamp رفت و موفق به ادامه دادن به مسابقه نشد. او در حال حاضر با سم کراسک رابطه دارد.

آلبوم ها

DNA: سال 2012
Salute: سال2013

تور ها

The X Factor Live – 2012
DNA Tour – 2013
Neon Lights Tour – 2014 (به عنوان شروع کننده کنسرت برای دمی لواتو)

کتابها

Little Mix: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (۳۱ می سال ۲۰۱۲)
Little Mix: Ready To Fly – انتشارات این کتاب نامعلوم است (۲۰ ژوئن سال ۲۰۱۲)

 

 

منتشر شده در

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *